Karczma pod Rozbrykanym Kucykiem

Witaj strudzony wędrowcze!

Nazywam się Poważny Jeff i jestem gospodarzem tej skromnej gospody. Być może nie uświadczysz tutaj szczególnych wygód, a już na pewno możesz zapomnieć o luksusach, ale bez wątpienia znajdziesz tutaj ukojenie po długich godzinach ciężkich wędrówek, morderczych prac i niebezpiecznych przygód.

W mojej karczmie możesz posilić się i poprawić swoje zdrowie! Jednak najpierw musisz się zalogować!

Mahito
30 165

Piwo fermentacji spontanicznej. Ciekawa kategoria piw, które charakteryzują się tym, że otrzymywane są w różny sposób. Piwo uzyskiwane jest przez mieszanie piw różnych roczników. Piwo mocne, o ciemnozłocistej barwie charakteryzuje się krótką trwałością. Na pewno poprawi twoje samopoczucie.

zboże x5
Paszteciki Czekana
25 275

Nadziewane opozycją paszteciki. Doskonałe do napitków na bazie kukulicy.

mięso x2
mleko x1
zboże x3
Pączek BEZ Dziurki
5 65

Pączek, jak pączek. Bez dziurki. W pączkach dziurki ssą!

mleko x2
zboże x2
maliny x1
Krokiety konsularne
45 242

Niezwykle pyszne ciasto betonowe wypełnione farszem żwirowo-żużlowym. Wszystko okraszone ostateczną krucjatą. Nie uświadczysz tu zieleniny. Danie industrialne.

mięso x3
mleko x2
zboże x2
Gofer
25 32

Słodki i puchaty Gofer! Głównie podawany z syropem Orzechowo waniliowym. Tylko upewnij się przed konsupcją że to nie Tymon! Nie wiadomo czy zabrakło składników...

mleko x2
zboże x2
maliny x2
Kurczak
50 185

Kurczak pieczony w nowoczesnych piecach z Baridasu. Nadaje się do szybkiego najedzenia się za naprawdę niską cenne. Jak jest się z kolegami w Karczmie TRZEBA go kupić. Podawany razem z piwem.

mięso x5
ziemniak x1
Gzika z cytrynówką
10 99

Tradycyjny posiłek Kanclerza oraz członków Rady Ministrów. Przy cytrynie i gzice, planuje się najlepsze hucpy i przekręty.

mleko x2
ziemniak x3
Sernik z galaretką
5 32

Pyszne ciasto obłożone po wierzchu owocami i polane galaretką. Idealne na upalne dni. Podawane z białym winem.

mleko x4
maliny x2
Ąściężnikównik Źmiśława
21 23

To danie jest na tyle pikantne, że lepiej go nie jeść. Przyrządza się je z ludzi pochodzenia dreamlandzkiego lub osobników wątpliwej aparycji, którzy lubują się w zmienianiu kodowania baz danych na prymitywnych witrynach. Specjalność szefa kuchni.

mięso x3
ostrości x3
Gellońska Sałatka Rybna
75 17

Gellońska Sałatka Rybna to znana na całym świecie potrawa gellońskiej biedoty składająca się z mieszanki odpadów przetwórstwa rybnego. Biedy w Gellonii już nie ma ale pamięć o Sałatce została i raz na dekadę pośród bogaczy budzi się moda na to co swojskie. Oczywiście obecnie odpady zastąpiono najsmaczniejszymi kąskami bo kto bogatemu zabroni.

ryby x3
ziemniak x2
Złoty Elping
15 165

Piwo browaru Ferrante. Ciemne i mocne, leżakowane w jeziorze niedaleko Angemontu przez dobrych kilka lat. Legenda mówi, że po kilku butelkach można dotrzeć do sekretu wiecznej aktywności.

zboże x5
Dzik po silberńsku
45 149

Sznycel z Dzika po silberńsku jakim zajadał się hrabia Slavii, Thergen w XIII wieku. Prawdziwie teutońska potrawa, która zachwyci każdego głodomora.

mięso x5
ziemniak x2
mięso 926
mleko 484
zboże 827
maliny 65
ryby 52
ziemniak 298
ostrości 70