Zabieraj ślicznie dziękuje
Seria wydawnicza: Programy wyborcze

Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
S
zanowni Państwo,
Kochani moi!

Ślicznie Wam dziękuję za zaufanie, którym mnie obdarzyliście. Te głosy w wyborach oraz spełnienie marzeń w postaci uzyskania mandatu poselskiego wiele dla mnie znaczą. Wiem, że nie było łatwo zdobyć to zaufanie, zwłaszcza, że duchowni Kościoła Rotryjskiego tak długo byli negatywnie postrzegani. Mam nadzieję, że choć trochę przyczyniłem się do zmiany tego stanu rzeczy. Obiecuję, że Was nie zawiodę. Od razu rozpoczynam pracę w postaci realizacji swojego programu wyborczego. Co zrobię w najbliższym czasie?

Po pierwsze, zgłoszę swoją kandydaturę na Marszałka Sejmu.

Po drugie, gdy Marszałek zostanie wybrany, rozpocznę debatę na temat stworzenia Kodeksu karnego Księstwa Sarmacji. Przedmiotem pierwszych obrad będą zasady czasowe i miejscowe odpowiedzialności. Później pójdziemy dalej.

Po trzecie, wezmę aktywny udział w wyborach Kanclerza. Sam nie będę kandydował, aczkolwiek postawię kandydatom twarde warunki. Rada Ministrów musi być aktywna.

Zapraszam Was wszystkich do mojego biura poselskiego. Niech ten wątek nim się stanie. Jak macie jakieś pytania, dezyderaty, prośby - zapraszam.

1-22086.jpg
Kardynał Zabieraj na wiecu powyborczym pokazuje, że jest okej i że dziękuje wszystkim za głosy
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
6 744,00 lt
Ten artykuł lubią: Santiago Vilarte von Hippogriff, Joahim von Ribertrop von Sarm, Piotr vel Bocian, Fatima von Hohenburg Marcjan-Chojnacka, Michał Jerzy Potocki, Tomasz Liberi, Ludwik Tomović, Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek, Laurẽt Gedeon I, Federico, Orjon Surma, Heinz-Werner Grüner.
Komentarze
Michał Jerzy Potocki
Alleluja... i do roboty. :D ;)
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Gratuluje wyboru i powodzenia w tych trudnych chwilach pracy dla dobra KS.
Permalink
Ludwik Tomović
Spóźnione gratulacje!
Odpowiedz Permalink
Heinz-Werner Grüner
Jakie spóźnione! Nalezy się! ;)
Odpowiedz Permalink
Laurẽt Gedeon I
Jak widać zapał jest ;)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.