Dlaczego Izydorianin będzie dobrym posłem?
Seria wydawnicza: Programy wyborcze

S
zanowni,

w tym swoim drugim artykule wyborczym chciałbym spróbować Was przekonać, że Izydorianin, a więc członek Zakonu Świętego Izydora będzie dobrym posłem. Sam jestem jedynym na razie Izydorianinem, choć może się to zmienić. ;) Otóż dlaczego tak twierdzę (to, że mogę być dobrym posłem, a nie to, że się to może zmienić). Reguła Zakonu Świętego Izydora jest prosta - staraj się oddać życiu wirtualnemu tak mocno, jak tylko możesz. Ciesz się swoim życiem wirtualnym i staraj działać dla dobra swej wirtualnej ojczyzny. Nie traktuj wyłącznie mikronacji jako formy zabawy, ale czegoś więcej. W końcu twoje ja wirtualne jest emanacją twojej duszy, która przeszła ze świata idei do świata wirtualnego. Ta cząstka nie jest gorsza, ani lepsza od tej, która przeszła do świata realnego. Wiadomo, że Real może być bardziej pochłaniający niż Wirtual. W końcu on daje nam chleb. Niemniej Izydorianie walczą z pokusą pochłonięcia przez Real tak, by oddawać dużo z siebie w Wirtualu. Ja tak będę czynił jako poseł. Izydorianie wręcz są zobowiązani do udzielania się na innej niwie niż duchowa. W Sejmie pragnę sprawować kontrolę nad władzą wykonawczą oraz dbać o rozwój Sarmackiej Ligi Piłkarskiej, którą uważam za jedną z najcenniejszych inicjatyw w naszym państwie. Zamierzam również otworzyć biuro poselskie i w nim słuchać opinii i próśb wszystkich mieszkańców. Zagłosujcie na mnie, a nie będzie to głos stracony.

dr hab. net. prof. AN Janusz Adam kardynał Zabieraj OSI
prymas.jpg
Kardynał Zabieraj na wiecu wyborczym
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
4 119,00 lt
Ten artykuł lubią: Piotr vel Bocian, Joahim von Ribertrop von Sarm, Santiago Vilarte von Hippogriff, Gotfryd Slavik de Ruth, Fatima von Hohenburg Marcjan-Chojnacka, Federico, Michał Jerzy Potocki, Ludwik Tomović.
Komentarze
Piotr vel Bocian
Im więcej kandydatów tym lepiej.
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Zaczynam co raz bardziej, brać pod uwagę waszą kandydaturę do tej kadencji Sejmu KS...
Permalink
Janusz Zabieraj
Dziękuję, na pewno nie zawiodę.
Odpowiedz Permalink
Federico
Chciałoby się zacytować słowa jednego realnego polityka...
Cytuję:
Księża nie będą nam się mieszać w politykę
Odpowiedz Permalink
Janusz Zabieraj
@Federico W realu to bardzo niewskazane, natomiast w wirtualu nie ma to znaczenia. Chyba, że masz coś do zarzucenia Regule Świętego Izydora, którą się kieruję w życiu wirtualnym. Że jej punkty mogą zaszkodzić Sarmacji.
Odpowiedz Permalink
Ludwik Tomović
Dlaczego Izydorianin będzie dobrym posłem?

Kadencja zweryfikuje czy będzie :D
Odpowiedz Permalink
Laurẽt Gedeon I
Życzę powodzenia.
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.