Zabieraj w Sejmie - do trzech razy sztuka!
Seria wydawnicza: Programy wyborcze

S
zanowni i drodzy!

Po raz trzeci próbuję wywalczyć mandat poselski. Do tej pory - co mi zarzucano - nie wierzyłem w szansę powodzenia. Dziś jest inaczej. Uważam, że jestem kandydatem, który nadaje się do sprawowania funkcji posła w czasie nadchodzącej kadencji. Zachowuję, może niezbyt dużą z powodu lekkiej realiozy, lecz stałą i stabilną aktywność. Jestem człowiekiem gotowym do działania. W trakcie kadencji jestem gotów pełnić funkcję Marszałka Sejmu tak, aby sprawnie kierować izbą. Do tej pory poznaliście mnie dobrze i chyba widzicie, że jestem oddany Księstwu. Jako biskup i naukowiec staram się podejmować różne ciekawe aktywności, narracje tak, by pobudzać państwo do życia. Doświadczenie w obyciu z sarmackim prawem nabyłem również jako Asesor Trybunału Koronnego. Czuję się Sarmatą i bardzo się cieszę, że znalazłem w Księstwie miejsce do realizowania swoich wirtualnych pasji.

Jaki mam plan na kadencję? Prosty i łatwy do zrealizowania:
1. Aktywnie brać udział w debatach sejmowych.
2. Zgłosić swoją kandydaturę na stanowisko Marszałka Sejmu.
3. Stworzyć projekt nowego Kodeksu karnego i Kodeksu cywilnego zamiast przestarzałego i pełnego luk prawnych oraz niedoskonałości Kodeksu Sprawiedliwości
4. Dokonać przeglądu i w razie potrzeby nowelizacji ustawy o postępowaniu przed TK w zakresie uszczegółowienia przebiegu postępowania.
5. Rozpocząć debatę na temat przekształcenia Prefektury Generalnej w służbę mundurową bądź dodania takiej możliwości do obecnie funkcjonującej Prefektury (dwoisty charakter - część cywilna i część mundurowa).

Bardzo proszę o poparcie mojej kandydatury i danie mi szansy zasiadania w sarmackim Sejmie. Odpowiem chętnie na wszystkie pytania.

6F9e4I8Z.jpg
Kardynał przymierza się do sejmowego fotela
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
3 019,00 lt
Ten artykuł lubią: Joahim von Ribertrop von Sarm, Santiago Vilarte von Hippogriff, Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek, Piotr vel Bocian, Michał Jerzy Potocki.
Komentarze
Santiago Vilarte von Hippogriff
A co w praktyce oznaczałby punkt 5? Czy np. jedna osoba z PG nakazywałaby zatrzymanie, a druga to wykonywała? Bo taki podział jak dla mnie zbędnie wydłużałby łańcuch czynności i czas reakcji
Odpowiedz Permalink
Janusz Zabieraj
@SantiVilarte Uprawnienia mogłyby być takie same. Ewentualnie "mundurowi" dokonywaliby zatrzymania, dbali o porządek itp., a "cywile" składali akty oskarżenia.
Odpowiedz Permalink
Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek
Bardzo skromny plan, chociaż tak naprawdę obszerniejszego obecnie nie potrzeba, aby zainteresować wyborcę swoją osobą. Życzę powodzenia!
Odpowiedz Permalink
Janusz Zabieraj
@AFvTD Więcej trudno zrobić. ;)
Odpowiedz Permalink
Piotr vel Bocian
Życzę powodzenia
Odpowiedz Permalink
Michał Jerzy Potocki
Ciekawy plan i ciekawy kandydat. :D ;)
Odpowiedz Permalink
Janusz Zabieraj
Dziękuję Panom za miłe słowa!
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.