Artykuł inspirowany piosenką,, Dni których nie znamy "
Seria wydawnicza: Felietony na Piechotę

Inspiracją do napisania tego artykułu jest piosenka M. Grechuty,, Dni których nie znamy ". Głównym przesłaniem w tej piosence jest to że ta piosenka uczy że życie jest piękne i nie należy się przejmować dniami i chwilami, w których nie dzieje się nic nadzwyczajnego, bo tak naprawdę ważne są tylko te dni których jeszcze nie znamy. Grechuta w tej piosence niesie słowo nadziei i pokazuje że przeszłość już nie wróci.

Należy więc czekać na szczęśliwe jutro. Na przykładzie,, pewien znanego ktosia " który to miał dom i sad pokazuje moim zdaniem że prowadząc uciążliwe życie można zgubić nagle sen i w złe kręgi wpaść, jednak majątek nie stoczył się. Sam będąc pod wpływem twórczości Grechuty jestem jego miłośnikiem i ta piosenka jest moim życiowym mottem. Jak odbieracie piosenkę,, Dni Których nie znamy "?
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
1 693,00 lt
Ten artykuł lubią: Janusz Zabieraj, Joahim von Ribertrop von Sarm, Piotr vel Bocian.
Komentarze
Janusz Zabieraj
Bardzo mądry tekst tej piosenki, który daje niezwykle cenną radę, aby patrzeć w przyszłość, a nie rozpaczać nad przeszłością. To dla mnie niezwykle trudne, bo należę do tej kategorii osób, które lubią rozpamiętywać swoje porażki. Inną piosenką, która porusza problem momentów w życiu są "Naiwne pytania" Dżemu, znane pod potoczną nazwą "W życiu piękne są tylko chwile".
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.