Kino von Chamier

Dziś w mieście Angemont zakończyła się budowa budynku dla Kina von Chamier. Jest to jedna z inwestycji kulturalnych Gildii Ziemiańskiej, która pragnie ubogacać naród sarmacki w dziedzinie znajomości światowej kinematografii.

n7fm47A8.jpg

Tym samym rozpoczynają się zapisy na wykupienie miesięcznej subskrypcji w kwocie 2000 libertów. Jak to będzie działać, zapytają Państwo. Otóż spieszę z odpowiedzią. Na Forum Centralnym powstał tajny wątek w dziale Instytucje Prywatne, do którego dostęp będą mieli jedynie subskrybenci kina. Tam codziennie będą publikowane najlepsze sceny, zdecydowanie warte obejrzenia, ze światowej kinematografii, które Państwa rozbawią, wzruszą lub przyprawią o gęsią skórkę.

Zainteresowanych ofertą proszę o przelew w wysokości 2000 lt. na konto Gildii Ziemiańskiej oraz o opublikowanie potwierdzenia przelewu w komentarzu lub poprzez Pocztę Konną do mnie, Konrada von Chamier-Gliszczyńskiego, zapalonego pasjonata kina i właściciela tejże instytucji. Zapisywać się można od teraz aż do odwołania. W dniu zakupienia pierwszej subskrypcji przez jednego z mieszkańców Sarmacji zostanie opublikowana pierwsza scena, która w mojej opinii należy do jednej z najznamienitszych w historii kinematografii. Będę wyświetlał przede wszystkim fantastyczne fragmenty filmów docenianych przez krytyków, które Państwu mogłyby umknąć w natłoku pracy i codziennych obowiązków, czyli niekoniecznie z filmów klasycznych znanym wszystkim lub większości. W przyszłości planowana jest budowa strony, która pozwoli na zakup biletu na jeden seans i zautomatyzowanie działalności kina. Z góry dziękuję za zainteresowanie.

smMxX0iT.png
Pozdrawiam ciepło,
Konrad von Chamier-Gliszczyński
Dotacje
1 500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Piotr vel Bocian, Gotfryd Slavik de Ruth.
Serduszka
5 868,00 lt
Ten artykuł lubią: Joahim von Ribertrop von Sarm, Piotr vel Bocian, Albert Jan Maat von Hippogriff, Fatima von Hohenburg Marcjan-Chojnacka, Sorcha Raven, Henryk von Wattzau-Adertis, Laurẽt Gedeon I, August van Hagsen de la Sparasan, Gotfryd Slavik de Ruth, Aleksy Faradobus.
Komentarze
Juliusz Małachowski
Wspaniała inicjatywa, nowe kino z pewnością przyczyni się do rozkwitu kulturalnego naszej społeczności! Oby tak dalej panie von Chamier!
Permalink
Fatima von Hohenburg Marcjan-Chojnacka
4835565.png
Odpowiedz Permalink
Piotr vel Bocian
4835989.png
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
4839137.png
Jako zapalony Kinoman i miłośnik X muzy nie mogę nie wesprzeć takiej inicjatywy :)
Permalink
Aleksy Faradobus
Chybą kiedyś pójdę do kina. Bo pan Kanclerz ożeni się z moją córeczką, coś mu zrobię na urodziny.
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.