Hans Media, Krzysztof Hans Arped-Winnicki, 29.05.2021 r. o 20:45
Kronika 29/05/2021 nr. 44: Poczuj nową jakość!!
Seria wydawnicza: Kronika

8kDCnoRo.jpg
Wydanie nr. 44 z 29 maja 2021 r.

C038HB5c.png
Tak wyglądało logo "Kroniki" do tej pory.  

Odmieniona "Kronika" wraca na rynek prasowy!


29 maja 2021 r.
Po długim okresie wahania się Hans Media zdecydowało o wydawaniu kolejnych numerów "Kroniki' na sarmackim rynku. Pismo te ukazywać się będzie jednak rzadziej co podyktowane jest szerszą inwestycją spółki w media radiowo-telewizyjne działające na terenie naszego państwa. Nowa "Kronika' ma być pismem tworzonym dla i przez mieszkańców Księstwa Sarmacji a nawet innych mikronacji czego dowodem jest niniejsza czołówka wprowadzona do Telewizji Korona w poniedziałek 24 maja:

Kręcona była ona na Austro-Węgrzech i RON przez co ma końcowej grafice widać miasta z tych państw choć też w obiegu stacja ta posiada też wersje sarnacką.
Nowe oblicze "Kroniki" chce rywalizować z Parkiem Stołecznym przez co zapraszamy czytelników (zwłaszcza tych nie mających własnych tytułów prasowych do wysyłania własnych artykułów opatrzonych BBCode (a zwłaszcza kodem "code") na prywatną wiadomość redaktora naczelnego Krzysztofa Hansa-Arpeda Winnickiego. Za każdy artykuł chcemy płacić od 100 do 400 libertów w zależności od jego długości
Razem z nowym obliczem zmienia się też logo i tak powyższe przedstawione na samej górze będzie w artykułach.
Z kolei ta grafika dedykowana będzie dla rotatora:
600dLAVT.jpg
Dla prasy zewnętrznej dostępne będzie także alternatywne logo:
suwkjzwp.jpg
Niniejsze logo zastąpi te używane do tej pory przez Kronikę:
34beHSzR.jpg
Z5Z6Ee52.png
Tym samym "Kronika' będzie jeszcze bardziej dynamicznym i nowoczesnym tytułem. Zresztą zobligowuje nas do tego nowy slogan "Poczuj nową jakość" nawiązujący do właśnie przeprowadzonej metamorfozy.
Na koniec tego artykułu informujemy że dzisiaj ukaże się takze specjalny numer "Kroniki" poświęcony koronacji Jego Królewskiej Wysokości Arkadiuszowi Maksymilianowi.

vbt3GSI7.jpg
Największa muzyczna impreza mikronacyjna ma nowego gospodarza. 
Our Sound nie w Pustkowiach Winków ale Rzeczpospolitej Obojga Narodów!


29 maja 2021 r.
Nie Pustkowia Winków a Rzeczpospolita Obojga Narodów będzie gospodarzem tegorocznej edycji Konkursu Piosenki Our Sound. Stało się tak ponieważ zwycięzca poprzedniej edycji zrezygnował z tej możliwości na skutek żałoby po śmierci ważnej osoby dla tego państwa jakim był profesor Sokolov. Dlatego też automatycznie organizacja przypadła zdobywcy srebnego medalu którym to było RON co potwierdził w wiadomości do tego kraju pomysłodawca imprezy Krzysztof Hans-Arped Winnicki. Nowy organizator imprezy zaplanował start imprezy we wakacje - póki co trwają pracę nad organizacją i regulaminem imprezy. Sarmackim reprezentantem w tym roku będzie grupa KEiiNO z piosenką "Monument" którą to wybrano już w kwietniu tego roku.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
2 248,00 lt
Ten artykuł lubią: Konrad von Chamier-Gliszczyński, Joahim von Ribertrop von Sarm, Fatima von Hohenburg Marcjan-Chojnacka, Gotfryd Slavik de Ruth.
Komentarze
Gotfryd Slavik de Ruth
Bardzo fajne nowe szaty graficzne :) przyciągają uwagę. I o to w tym chodziło, brawo za pomysł i wykonanie
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.