Kancelaria Sarmatia Justice League - Kim jesteśmy?

Początki działalności Kancelarii sięgają 1787 r., kiedy adwokat Ludwik Gabriel de Caulaincourt. zacny przodek naszego Prezesa Augusta de Caulaincourt, rozpoczął indywidualną praktykę adwokacką. Obecnie zespół Kancelarii „Sarmatia Justice League” składa się z wysoko wykwalifikowanych prawników, posiadających wieloletnie doświadczenie w zakresie świadczenia kompleksowej obsługi prawnej przedsiębiorstw i klientów indywidualnych. Dzięki współpracy z doradcami zewnętrznymi, ekspertami o uznanej renomie, najczęściej rekrutującymi się ze środowiska akademickiego, oferujemy indywidualne podejście i rozwiązania w najbardziej skomplikowanych sprawach.

Świadczymy pomoc prawną dla przedsiębiorców i członków arystokracji, a także wszystkich sumiennych obywateli Księstwa, przez którą rozumiemy wzięcie na siebie odpowiedzialności za koordynowanie i współtworzenie kultury prawnej organizacji, polegającą m. in. na udzielaniu porad i konsultacji prawnych, sporządzaniu opinii prawnych i ekspertyz, pomocy przy zawieraniu kontraktów, udziału w negocjacjach handlowych, doradztwie strategicznym, ustalaniu strategii oraz reprezentację przed organami administracji publicznej i sądowej m. in. przed Trybunałem Koronnym, a także pomoc przy windykacji należności.

Ponadto w swej ofercie posiadamy usługę polegającą na audycie prawnym całokształtu lub określonych obszarów działalności Klienta. Jako nieliczni specjalizujemy się w audycie prawno-karnym, którego założeniem jest analiza zagrożeń dla klienta związanych z szeroko rozumianą odpowiedzialnością karną. Z powodzeniem prowadziliśmy cały szereg procesów karnych dotyczących szlachty i włościan.

Siedziba kancelarii znajduje się w Książęcym Mieście Grodzisk, jednak świadczymy pomoc prawną na terenie całego Księstwa Sarmacji.

HrnHS5XI.jpg

Zawsze zapewniamy najwyższy stopień dyskrecji i zaufania, wszelkie informacje dotyczące Klientów są objęte tajemnicą zawodową.

Niech naszego przywiązania do sprawiedliwości narodowej dowiedzie dewiza kancelarii: Arbitramur temetum plenum atque alias res plenas auctoritatis esse - Klientów i sprawy traktujemy poważnie.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
2 689,00 lt
Ten artykuł lubią: Filip I Gryf, Henryk Leszczyński, Joahim von Ribertrop von Sarm, Gotfryd Slavik de Ruth.
Komentarze
Mkbewe Maciej Michał Czarniecki-Potocki
Chcecie mnie reprezentować w sprawie cywilnej przeciwko Skarbowi?
Odpowiedz Permalink
A.J.G.C
@Mkbewe sprawdź opis instytucji i forum instytucji aby złożyć stosowne papiery
Odpowiedz Permalink
Konrad von Chamier-Gliszczyński
@Mkbewe Szanowny Panie Mkbewe Czarniecki, oczywiście!
Odpowiedz Permalink
Filip I Gryf
Cóż, będę życzył powodzenia w działalności. Widzę, że początki całkiem ładnie idą. :P
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Nie ma co ukrywać, że usługi prawne w obecnym czasie. Są przysłowiowym strzałem w dziesiątkę, zapotrzebowanie na takie usługi w czasach tak licznych legislacji jest super pomysłem.
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.