Park Stołeczny, Adam Jerzy Piastowski, 29.10.2020 r. o 09:10
Vale

Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
Począwszy od moich pierwszych kroków stawianych w Księstwie Sarmacji na fc w wątku Salve, chciałbym podziękować za ponad 6 lat zaskakująco wciągającemu zajęciu jakim było czynne uczestnictwo w projekcie budowy mikropaństwa KS. Jeżeli coś zaczynam robić, to na 100%, a w tym momencie zdecydowałem się opuścić Księstwo Sarmacji i zacząć zabawę w nowy projekt, który został zapoczątkowany jako pokłosie ostatnich wydarzeń.

Może championem aktywności nigdy nie byłem, ale za to zawsze starałem się nadrabiać konkretami i jakością. Po kilku głębszych oddechach i refleksji pozostawiając daleko w tyle wszelkie animozje pragnę podziękować za wspólną zabawę wszystkim, których spotkałem na swojej v-drodze. Muszę przyznać, że całkiem sporo nauczyłem się i wyniosłem z tej wydawać by się mogło wirtualnej "gry". Nie mówiąc już o poznaniu ciekawych ludzi, z którymi czasem lubię sobie pogadać od tak. Zazwyczaj, tak jak i w życiu prywatnym staram się wypoziomować i wyważyć słowa, których używam i raczej ciężko jest mnie sprowokować do jakiegoś niekulturalnego zachowania. Niemniej jednak zdaję sobie sprawę, że swoim sarkazmem mogłem wzbudzić pewne mieszane uczucia lub nawet niektórzy mogli poczuć się urażeni. Oczywiście nigdy nie było to moim zamiarem i jeśli kiedykolwiek sprawiłem komuś przykrość przez swą twórczość, postępowanie lub wypowiedzi na forum centralnym, to ubolewam.

Nie lubię przydługich pożegnań, więc króciutko na sam koniec raz jeszcze dziękuję wszystkim obecnym i nieobecnym z którymi miałem styczność przez ostatnie 6 lat. Być może kiedyś do zobaczenia w nieistniejącym realu, albo do spisania w wirtualu. Spinam klamrą swa działalność tutaj i żegnam się z wami tak jak i zaczynałem w wymarłym języku, który pasuje do obecnych czasów.

Odchodzi ku nowemu z podniesioną głową i teutońską dumą.
Dotacje
1 000,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: BetelRigSun (Karol von Sarm), Gotfryd Slavik de Ruth.
Serduszka
7 905,00 lt
Ten artykuł lubią: Piotr vel Bocian, Filip I Gryf, BetelRigSun (Karol von Sarm), Eugeniusz Maat, Grzegorz Tomasz Jakub Czartoryski, Ludwik Tomović, Vanderlei àla Triste v. H. dela Sparasan, Joahim von Ribertrop von Sarm, Orjon Surma, Taddeo von Hippogriff-Piccolomini, Gustaw Fryderyk von Hippogriff, Michał Jerzy Potocki, Laurẽt Gedeon I, Gotfryd Slavik de Ruth.
Komentarze
Filip I Gryf
Dzięki wielkie za wszystko. ;-)
Odpowiedz Permalink
Prokrustes
Dzięki za za wszystko oraz za jasną deklarację popartą rezygnacją z obywatelstwa.
Odpowiedz Permalink
Vanderlei àla Triste v. H. dela Sparasan
Adamie, doskonale wiem co czujesz, gdyż w moim sercu też jest tylko jedno, teutonskie, bicie (przytaczając Twoje piękne słowa z wątku dot. obywatelstwa). Powodzenia i do zobaczenia w Teutonii! Niech żyje Cesarz, Królowa i Naród!
Odpowiedz Permalink
Adam Peterelli
Here we go again.
More passion, more smash 'ow.
Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Trudne to momenty kiedy czyta się takie pożegnanie; ale jest to pożegnanie w takim stylu jaki zostaje na długo w sercu i pamięci. Dziękuję ci za wiele wspólnej zabawy i życzę powodzenia w nowym miejscu. Nie mowie Do widzenia ale DO ZOBACZENIA :) wszak to tylko tuż za miedzą
Permalink
Mikołaj Torped
All the best!
Odpowiedz Permalink
Michaś Elżbieta II
Szkoda, zawsze się dobrze z Waszmością współpracowało. Ukłony.
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.