O Karczmie „Pod Rarógiem”

Nasza restauracja powstała z potrzeby serca. Nie mogliśmy patrzeć na to, jak elity Rzeczypospolitej jadają w miejscach uwłaczających ich godności. Widok senatorów jedzących kebaby w podrzędnych barach napawał nas smutkiem. Widok szlachty spożywającej posiłki razem z plebsem — zażenowaniem. Postanowiliśmy temu zaradzić, otwierając miejsce, którego goście będą czuli się naprawdę u siebie. Otworzyliśmy Karczmę „Pod Rarógiem”.

 

Mieszcząca się w zabytkowej części Królewskiej Almery, w budynku historycznego zajazdu, Karczma „Pod Rarógiem” otwiera szeroko swoje podwoje przed członkami sarmackiej arystokracji i szlachty. Najlepsze dania światowej i krajowej kuchni, wybornie przyrządzone przez wykwalifikowanego szefa kuchni z wieloletnim doświadczeniem — to nasz osobisty wkład w najwyższy komfort i godną jakość życia najlepszych córek i synów sarmackiej ziemi.

 

Wstąp więc, szlachetny gościu, w nasze progi i zasmakuj w kulinarnej rozkoszy, jaka stanie się, dzięki nam, Twoim udziałem. Spróbuj naszych polędwiczek wieprzowych, dzika z rusztu, kotlecików jagnięcych, polędwicy wołowej, kaczych udek, kolorowego łososia, zapiekanego łososia czy krewetek z rusztu... Po sutym obiedzie zasiądź wygodnie w skórzanym fotelu, zapal cygaro i pomyśl — „tego mi właśnie było trzeba”. Bo, czy stać Cię na rzeczy tanie?

© Baridas · Design by Hans Upengres